ReferencePříběh - Šimonek
Šimonek
Neurorehabilitace - Therasuit, Theratogs

Od jara roku 2017 má Sarema také pobočku v Brně v ulici Hlinky, kam na pravidelnou intenzivní neurorehabilitaci dochází i šestiletý Šimonek.


Celý příběh
Příběh - Therasuit: Tobiášek
Tobiáš Toušek
Neurorehabilitace - Therasuit

Narodil se andělíček

Příběh Tobiáška začal jednoho červnového dne, kdy mi tehdy tříletá dcerka řekla, že se mi do bříška schoval andělíček ...


Celý příběh
Příběh - Therasuit: Tomík
Tomášek
Neurorehabilitace - Therasuit

Naděje pro děti, co na svět přišli komplikovanou cestou.

Toto cvičení můžeme jedině doporučit! Hlavně se nevzdávat a s pomocí výborných fyzioterapeutů zde, a celého individuálního přístupu, se tešit na další a další pokroky, i když jde o doktory odepisované případy.


Celý příběh
Příběh - Therasuit: Katka
Kateřina Bémová
Neurorehabilitace - Therasuit

Přečtěte si příběh neuvěřitelného návratu zpět do života Katky Bémové po těžké autonehodě. Skvělá práce rehabilitačního týmu Sarema v Jedličkově ústavu Liberec je příslibem a nadějí i pro další klienty po úrazech mozku, ale i po cévních příhodách a neurologických onemocněních.


Celý příběh
Reference - Fyzioterapie
Michal Fuksa
Fyzioterapie - vyhřez ploténky

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat Michalu Fuksovi, který je opravdu nejlepší fyzioterapeut, ke kterému jsem dosud chodila. Mám výhřez ploténky a měla jsem velké bolesti když jsem k němu začala jezdit. Vždy mi pomohl od akutní bolesti, naučil mne jak mohu cvičit i doma a změnit naučené stereotypy(v chůzi, spánku apod.). Za 10návštěv co jsem u něj absolvovala jsem se největší bolesti zbavila. Vím, že výhřez je běh na delší trať a hlavně celoživotní cvičení, ale on mi dal naději, že právě výhřez ploténky se dá vycvičit bez operace. U výhřezu ploténky je potřeba zpevnit střed těla, ale jen málokdo ví, jak to udělat. A mě trvalo dva roky, než jsem našla fyzioterapeuta, který mě to dokázal naučit ;) Odmítala jsem injekce, infuze a operace a udělala jsem dobře.

Začala jsem v Saremě cvičit na „lanech“, což je super záležitost, sice neuvěřitelně namáhavé, ale účinné a i nadále budu pokračovat v tomto cvičení.

Ještě jednou děkuji a všem kdo mají podobné potíže s výhřezem jako já a už ztrácejí naději, že budou někdy-aspoň chvíli bez bolesti doporučuji Michala Fuksu ze Saremy!

Marcela Křížová
Srpen, 2016
(facebook hodnocení 5✶)

Reference - Therasuit
Barborka Novotná
Rehabilitace metodou Therasuit

Děkujeme s Barunkou rehabilitaci Sarema, že zavedli metodu TheraSuit v Liberci!

Zvláštní poděkování posíláme naší fyzioterapeutce Lucce za bezvadný přístup při cvičení

Barborka a Katka Novotná
Září, 2015

Reference - Therasuit
Tobiáš Toušek
Rumburk

Z Rumburka Vám posíláme veliké děkuji za příjemný pobyt u vás v Liberci, za milý přístup hlavně k Tobiáškovi a především za úžasné cvičení, které Tobíškovi pomohlo, je zase o něco šikovnější. Má radost ze svých pokroků a my s ním. (...)

Děkuji s pozdravem Toušková
Srpen, 2015

Video - Therasuit Reference

Štěpán a jeho procházka po 4 letech dřiny na které se podílela také spousta fyzioterapeutů Iveta Nogová, Marcela Hoferová, Marcela Knapová, Jana Halušková, Iva Linhová a další

Štěpán Hora, pacient
Listopad, 2016

Barborka Novotná a fyzioterapeutka Lucka.

Katka Novotná
Září, 2015