Hanička bojuje

Běžný úraz vedl až na lůžko LDN.

Více
Bez pomoci to nejde
V občance černovláska, ve skutečnosti blondýna na prahu padesátky stále se krášlila u kadeřníka a strojila. Jednou si na vysokých podpadcích zlomila kotník v jednom obchodním domě a začala s nohou marodit. Dostala léky, bylo jí špatně, počkej počkej ještě musím ke kadeřníkovy a potom půjdu k doktorovy a bum najednou se zhroutila do bezvědomí.

Hned se volala záchranka, nedýchala nevím jak dlouho, odvezli jí do nemocnice a tam těžce diagnostikovali: brala prášky kvůli noze a ty se jí křížily s prášky, které brala aby neotěhotněla. Embolie.

Odumřel jí prý kus mozku. Doktor ji na to neupozornil, nevěděla, neznala. Tak jí převezli do nemocnice, kam dávají dlouhodobé pacienty s tím, že se snad z toho dostane.

Hanička bojuje už tři roky a leží v nemocnici na severu Čech. Chodí za ní její sestra, která se snaží vyřídit věci, které ona už nikdy asi nevyřídí a teta která se stále nemůže smířit s tím, že její neteř takhle dopadla. Teta se snaží chodit za Haničkou jednou za tři týdny a píše si to do kalendáře, má strach aby jí jednou její sestra nevyčetla nebo kdokoliv jiný, že se za Haničkou nebyla podívat, že se o ni nikdo nezajímá. Možná sní měli hnedka rehabilitovat, možná jí měl někdo říci, že tyhle léky se kříží, možnási jí měla vzít domů její matka, možná ....

Hanička už dýchá sama bez přístroje, ale prognóza se nevyplnila i přes tři mozkové mrtvice, keré Hanička prodělala. V nemocnici vyměnili doktory a nový doktor jí nechal vyjmout slavíka na dýchání a zázrak?? Haničce, jako kdyby se nic nestalo, pálí jí to jako zdravému člověku. Bohužel v nemocnici s ní nerehabilitovali a Haničce ochably svaly.

Víte, někdy mi to připadá, že jsme v nemocnicích pro doktory a personál jako takový biologidký odpad.

Léčí se jenom to - kvůli čemu jste přišli. Když porod tak porod ale problémy s tím spojené třeba nadýmání - poraď si sama jak umíš. Kopanec Když vysoký tlak - tak vysoký tlak ale k tomu bolest hlavy? To z tlaku nemáte, to do mé parkety nespadá a starej se! Kopanec

Pokud nám chcete pomoci můžete poslat jakoukoli částku na transparentní konto Rehabilitačniho centra SAREMA kde se dnes rehabilituje vypadá to nadějně a hlavně dělá velké pokroky které nás těší. ale tato rehabilitace také něco stojí a naše prostředky jsou omezené proto vás žádáme o pomoc.

Zdroj a úplné znění zde: http://www.zlesak.cz/hana.html

Děkujeme za pomoc

Transparentní konto

2001032599 / 2010